A Húsvéti Ünnepek alatt (19.-22.) a nyitvatartás és a házhozszállítás szünetel.
Főoldal
Kapcsolat
Rólunk
Akciók
Utolsó darabos
info@arukhaza.com
+36 20 278 59 15
Autó
Fotó-Videó és Optika
Használt
Háztartás és Otthon
Irodatechnika és Irodaszer
Játék és Ajándék
Kert, Barkács és Állattartás
Konzol és Játékszoftver
Mobiltelefon és Kiegészítők
Sport és Szabadidő
Számítástechnika
Szépségápolás és Egészség
TV, Audió és Szórakozás
Kategóriák
Notebook és PC
Notebook A kategória
Notebook B kategória
Notebook kiegészítő
PC
Szűrők
Gyártó
Apple
Clone
Dell
Fsc
Fujitsu
Hp
Hyundai
Ibm
Lenovo
Marseus
Pcarena
Stone
Terra
Zyxel
Kategória
Pc
Processzor típus
Core2 duo
Core i5
Core i3
Pentium
Intel core i5
Intel xeon
Intel 2x xeon
Core i7
Pentium g
Intel pentium
Amd
Dual core
Intel i5
Xeon
Intel c2q
Intel core2duo
Core 2 duo
Memória mérete
2
4
8
6
12
24
18
16
32
64
Memória slotok száma
4, max 8gb
2, max 8gb
4, max 16gb
2, max 16gb
4, max 32gb
8, max 64gb
6, max 72gb
6
8, max 32gb
4
8
4, max 4gb
4 max 32gb
4 max 16gb
2, max 4gb
2
16
2, max 16gb so-dimm
4, max. 32gb
6, max 96gb
4, max. 16gb
Optikai meghajtó
Dvd
-
Chipset
Intel q965
Intel qm77
Intel qm67
Intel hm65
Intel hm67
Intel integrált
Intel
Intel hm55 express
Intel h61
Intel q65
Intel q77
Intel h81
Intel 5400
Intel 5520
Intel 5520x
Intel 5000x
Intel x58
Intel c206
Intel c602
Intel hm76
Intel hm77
Intel q85
Intel q75
Intel q67
Intel q57
Intel b75
Intel q87
Intel c216
Intel q43
Intel g31
Intel pch c206
Intel q45
Intel q963e
Integrált
Intel qm57
Intel 946gz
Intel q963
Intel h61 express
Intel tylersburg 36d
Intel 3450
Intel q35
Intel g41
Hálózati kártya
Intel 82566dm gigabit
Integrált gigabit
Intel gigabit
Intel 82579lm
Gigabit
Broadcom gigabit
Intel 82579lm gigabit
Realtek rtl8151gd gigabit
Integrált
Broadcom 5754 gigabit
Broadcom 5754
Broadcom 5761 gigabit
Broadcom 5752 gigabit
Broadcom bcm5755
Intel 82579 gigabit
Intel i217lv
Intel 82579
Intel 82578
Realtek 8111e
Intel 82579v
Intel i218lm
Broadcam bcm 57788 gigabit
Intel i214lm gigabit
Intel i217lm gigabit
Intel 82578 gigabit
Realtek rtl8101e gigabit
Intel 82579 és 82574 gb
Boazman tm 82567
Broadcom 5787
Gigabit lan
Broadcom 5755
Realtek 8111e gigabit
Realtek rtl8111e gigabit
Intel i217-lm
Realtek rtl8111gn
Intel 82578dm gigabit
Broadcom bcm5755 gigabit
Intel 82566dm
Realtek rtl8111d
Realtek 8110sc
Videokártya
Intel gma3000
Intel integrált
Intel hd
Intel hd 3000
Intel
Hd3470
Nvidia fx1800
Gf310
Q2000
Q600
Nvidia quadro fx580
Fx580
Fx1800
Fx1700
Fx4600
Fx3450
Gf210
Hd7350
V3900
Gt620
Hd5000
Integrált
Fp2260
V3750
Nvidia fx580
2600xt
X1550
Fx1500
Nvidia k2000
Intel gma 3000
Nvidia integrált
Intel integrált hd
Intel hd4000
Dedikált
Intel gma 3100
Nvidia k4000
Nvidia q4000
K600
K620
V3600
Nvidia q600
Nvidia quadro fx1800
Intel gma4500
K2000
Intel x4500
Nvidia 7200gs
Slotok
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1), 2xpci
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 3xpci-e(x1)
Alacsony prof.: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony profilú 2xpci-e(x16/x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony profilú 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1)
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1)
Alacsony prof.: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x16/x4)
Alacsony profilú 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x16-x4)
-
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4)
2xpci-e(x16), 1xpci-e(x8), 3xpci-x, 1xpci
2xpci-e(x16), 1xpci-e(x8), 1xpci-x, 1xpci
1xpci-e(x16), 2xpci-e(x8), 1xpci-x, 1xpci
2xpci-e(x16), 3xpci-e(x8), 2xpci-x, 1xpci
2xpci-e(x16) félh., 2xpci-e(x8) 1 félh., 2xpci félh.
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x16/x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
2xpcie x16 gen3, 1 pcie x8 gen3, 1 pcie x8(x4) gen2
Al. prof.: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 1xpci-e(x1)
Al. prof.: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 2xpci
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16)
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 2xpci-e(x1), 1xpci
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 2xpci-e(x1)
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
Al. prof.:1xpci-e(x16), 2xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony profilú 2xpci-e(x16), 1xpci-e(x1), 1xpci
Al. prof.:1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1), 2xpci
Alacsony prof.: 1xpci-e(x16), 3xpci-e(x1)
Al. prof. 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4) 1xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony prof. 2xpci-e(x16), 2xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony profilú 1xpci-e(x16), 2xpci-e(x1), 1xpci
1xpci-e(x16), 2xpci-e(x1), 1xpci
3xpci-e(x16), 1xpci-e(x8), 2xpci-e(x4), 1xpci
2xpci-e(x16), 1xpci-e(x8), 1xpci-e(x4), 2xpci
2xpci-e(x16), 2xpci-e(x8), 2xpci
1xpci-e(x1) félhoszzú, 1xpci félhosszú
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1), 2xpci
1xpci-e(x1) al. prof., 2xpci al. prof.
1xpci-e(x16) al. prof., 1xpci-e(x1) al. prof., 2xpci al. prof.
1xpci-e(x16) al. profil, 2xpci félhosszú
1xpci-e(x16) al. prof., 2xpci-e(x1) al. prof.
1xpci-e(x16) al. prof., 1xpci-e(x1) al. prof.
Al. prof.,1xpci-e(x16) al. prof., 2xpci-e(x1)
Al. profil, félhossz.: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1), 2xpci
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 2xpci-e(x1)
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 1xpci(x1)
Al. prof., félhosszú: 1xpci-e(x16), 2xpci-e(x1)
Alacsony profilú 2xpci-e(x16), 1xpci
2xpci-e(x16), 1xpci-e(x1)
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1), 1xpci-e(x1), 2xpci
2xpci-e(x16), 2xpci-e(x8), 2xpci-x, 1xpci
2xpci-e(x16), 1xpci-e(x1), 1xpci-e(x4), 2xpci
2xpci express 3.0 x16
1xpci-e(x16) al. prof., 1xpci-e(x1) al. prof
1xpci-e(x16), 2xpci
1xpci-e(x16), 1xpci
2xpci-e(x16), 3xpci
Alacsony prof.: 1xpci-e(x16), 2xpci-e(x1), 1xpci
Merevlemez mérete
80
320
250
128
500
750
1
160
256
180
2
Operációs rendszer
-
Windows 10
Cpu modell
E6300 (1.86ghz, 2mb l2, 1066fsb)
3320 (2.6ghz, 3mb l2)
3320m (2.6ghz, 3mb l2)
2520m (2.5ghz, 3mb l2)
2310m (2.1ghz, 3mb l2)
2330m (2.2ghz, 3mb l2)
3340m (2.7ghz, 3mb l2)
4300u (1.9ghz, 3mb l2)
4310u (2.0ghz, 3mb l2)
560m (2.66ghz, 3mb l2)
3340 (3.1ghz, 6mb l2)
2100 (3.1ghz, 3mb l2)
2100m (3.1ghz, 3mb l2)
2120 (3.3ghz, 3mb l2)
2100m (3.4ghz, 3mb l2)
2400 (3.1ghz, 6mb l2)
2400m (3.1ghz, 6mb l2)
3250 (3.5ghz, 3mb l2)
3470 (3.2ghz, 6mb l2)
3570 (3.4ghz, 6mb l2)
G3220 (3.0ghz, 3mb l2)
G3240 (3.1ghz, 3mb l2)
3220 (3.3ghz, 3mb l2)
2125 (3.3ghz, 3mb l2)
4130 (3.4ghz, 3mb l2)
4150 (3.5ghz, 3mb cache)
4590 (3.3ghz, 6mb smartcache)
6500 (3.2ghz, 6mb l2)
E5420 (3.0ghz, 12mb l2, 1333fsb)
E5504 (2.00ghz, 4mb smartcache)
E5606 (2.26ghz, 8mb l2)
E5530 (2.4ghz, 8mb smartcache)
1x e5620 (2.4ghz, 12mb smartcache)
E5620 (2.4ghz, 12mb smartcache)
X5570 (2.93ghz, 8mb l2, 6.4 gt/s)
X5570 (2.93ghz, 8mb l2, 6.4gt/s)
X5160 (2.0ghz, 4mb l2, 1333fsb)
5130 (2.0ghz, 4mb l2, 1333fsb)
E5506 (3.06ghz, 12mb l2)
2x x5550 (2.66ghz, 8mb smartcache)
2x x5650 (2.66ghz, 12mb smartcache)
W3505 (2.53ghz, 4mb l2)
E5520 (2.26ghz, 8mb l2, 5.86gt/s)
X5667 (3.06ghz, 12mb l2)
E3-1225 (3.1ghz, 6mb l2)
E5320 (1.86ghz, 8mb l2, 1066fsb)
E5520 (2.26ghz, 8mb l2)
E5530 (2.53ghz, 4mb l2)
E5630 (2.53ghz, 12mb l2)
W3530 (2.8ghz, 8mb l2)
W3520 (2.66ghz, 8mb l2)
W3550 (3.06ghz, 8mb l2)
W3565 (3.2ghz, 8mb l2)
X5550 (2.66ghz, 8mb l2)
1603(2.8ghz, 10mb cache)
3110m (2.4ghz, 3mb l2)
3520m (2.9ghz, 4mb l2)
4590 (3.3ghz, 6mb l2)
4440 (3.1ghz, 6mb cache)
G3220 (3.00ghz, 3mb l2)
4770 (3.40ghz, 8mb l2)
3437u (1.9ghz, 3mb l2)
2520m (2.5/3.2ghz, 3mb l2)
4300u (1.9/2.9ghz, 3mb l2)
2500 (3.3ghz, 6mb l2)
4770 (3.4ghz, 8mb l2)
650 (3.2ghz, 4mb l2)
860 (2.8ghz, 8mb l2)
E6700 (3.2ghz, 2mb l2, 1066fsb)
X2 4450b (2.3ghz, 1mb l2)
E5300 (2.6ghz, 2mb l2, 800fsb)
E5500 (2.8ghz, 2mb cache, 800fsb)
G850 (2.9ghz, 3mb l2)
2400s (2.5ghz, 6mb l2)
3470s (2.9ghz, 6mb l2)
2x e5-2667v2 (3.3ghz/4.0ghz, 25mb cache, 8 mag, 16 szál)
E5-1650 (3.2ghz, 12mb l2)
E5-1650v3 (3.5ghz, 15mb cache)
E3-1225 (3.1ghz, 6mb smartcache)
660 (2.66ghz, 8mb l2, 1066fsb)
E6300 (21,86ghz, 2mb l2, 1066fsb)
4200m (2.5ghz, 3mb l2)
4300m (2.6ghz, 3mb l2)
520m (2.4ghz, 3mb l2)
E4300 (1.8ghz, 2mb l2, 800fsb)
E6600 (2.4ghz, 4mb l2, 1066fsb)
G645 (2.9ghz, 3mb l2)
3220 (3.3ghz, 3mb cache)
3240 (3.4ghz, 3mb l2)
3470 (3.2ghz, 6mb cache)
3550 (3.3ghz, 6mb l2)
4160 (3.6ghz, 3mb l2)
4150 (3.5ghz, 3mb l2)
530 (2.93ghz, 4mb cache)
E3-1245v2 (3.4ghz, 8mb l2)
E5-2609 (2.4ghz, 10mb cache)
E5620 (2.4ghz, 12mb l2, 5.86gt/s)
E5-2630v2 (2.6ghz, 15mb smartcache)
E5-2630 v2 (2.6ghz, 15mb smartcache)
E3-1240 (3.3ghz, 8mb smartcache)
E5-1620v2 (3.7ghz, 10mb cache)
E5-2630 v2 (2.0ghz, 20mb smartcache)
3120m (2.5ghz, 3mb l2)
Q6600 (2.4ghz, 8mb l2, 1066fsb)
Q8200 (2.33ghz, 4mb l2, 1333fsb)
Q8400 (2.66ghz, 4mb l2, 1333fsb)
E8400 (3.0ghz, 6mb l2, 1333fsb)
2100 (3.1ghz, 3mb cache)
Q9400 (2.66ghz, 6mb l2, 1333fsb)
E7200 (2.53ghz, 3mb cache)
E4500 (2.2ghz, 2mb l2, 800fsb)
E4600 (2.4ghz, 2mb l2, 800fsb)
Memória típus
Ddr2
Ddr3
Ddr3 reg ecc
Ddr4
Formátum
Torony
Desktop
Dt
Sff
Usdt
Ultra slim
Hangvezérlö
Sigmatel stac9227
Integrált hd
Conexant cx20641
Realtek alc269q
Realtek alc269
Integrált
Realtek alc260
Realtek alc671
Conexant cx20642
Realtek alc663
Hd audio
Realtek alc262
Realtek alc221
Realtek alc261
Realtek alc662
Ac97
Conexant 20672
Realtek alc3202
Realtek alc3232
Alc662
Alc 662
Alc662 hd
Realtek alc622
Integrált adi
Integárlt hd
Ad1988a
Realtek alc268
Via vt1708b
Realtek alc887
Realtek alc883
Portok
8xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xpárhuzamos, audio csatlakozók
8xusb, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, audio csatlakozók
10xusb, 1x soros, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan
12xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
6xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, audio
10xusb, 2xps/2, 1x soros, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xsoros, 2xdisplayport, audio
4xusb, 2xps/2, 1xlan, 2xdisplayport, audio
4xusb, 2xps/2, 1xlan, 1xhdmi, audio
4xusb, 2xps/2, 1xlan, 1xhdmi, 1xdisplayport, audio
8xusb, 2xsoros, 1xpárhuzamos, 1xlan, audio csatlakozók
11xusb, 2xps/2, 1x soros, 1x párhuzamos, 1xlan, audio csatlakozók
11xusb, 2xps/2, 1xsoros, 1xpárhuzamos, 1xlan, audio
7xusb, 2xps/2, 1xsoros, 1xpárhuzamos, audio csatlakozók
10xusb 2.0, 2xps/2, 1xlan, 1xvga, 1xdisplayport, 1xsoros, audio
10xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xlan, 1xvga, 1xdisplayport, audio
8xusb, 2xps/2, 1x soros, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, btx
8usb 2.0, 2xusb 3.0, 2xps/2, 1xsoros, 1xdisplayport, 1xvga, 1xdvi, 1xlan
10xusb 2.0, 2xusb 3.0, 2xps/2, 1xsoros, 1xdisplayport, 1xdvi, 1xlan
12xusb, 2xps/2, 1x soros, 1xdisplay port, 1xdvi, 1xlan
10xusb, 2xps/2, 1x soros, 1xdisplay port, 1xdvi, 1xlan
8xusb, 2xps/2, 1x soros, 1xdisplay port, 1xdvi, 1xlan
6xusb 2.0, 4xusb 3.0, 2xps/2, 2x soros, 1xdisplay port, 1xdvi, 1xlan
4xusb 2.0, 4xusb 3.0, 2xps/2, 1x soros, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, audio
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdvi, 1xlan
12xusb, 2xps/2, 1xdisplayport, 1xdvi, 1xlan
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1x displayport, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
6xusb 2.0, 4xusb 3.0, 2xps/2, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, 1xsoros
8xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
8xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
4xusb 3.0, 6xusb 2.0, 2xps/2, 1xvga, 2xdisplay port, 1xlan, 1xsoros
6xusb 2.0, 4xusb 3.0, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xsoros, 1xdisplayport
4xusb 3.0, 6xusb 2.0, 2xps/2, 1xvga, 2xdisplayport, 1xlan, 1xsoros
12xusb, 2xps/2, 2xdisplayport, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
6xusb, 2xps/2, 1x soros, 1xvga, 1xlan, 1xdisplayport, audio
6xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók
6xusb, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók
10xusb, 2xps/2, 1x soros, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1x displayport, 1xlan, audio csatlakozók
6xusb 2.0, 4xusb 3.0, 2xps/2, 1xvga, 2x displayport, 1xlan, audio csatlakozók
4xusb 3.0, 5xusb 2.0 2xps/2, 1xlan
8xusb 2.0, 2xusb 3.0, 2xps/2, 1xlan, audio csatlakozók
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, 1xsoros
6xusb, 2xps/2, 2xdisplayport, 1xlan, audio csatlakozók
6xusb, 2xps/2, 1x soros, 1x párhuzamos, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, audio csatlakozók
8xusb, 1x soros, 1x párhuzamos, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók
4xusb 2.0, 4xusb 3.0, 1xvga, 1xdisplayport, 1x soros, 1xlan, audio csatlakozók
8xusb, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók
6xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xsoros, 1xpárhuzamos
10xusb, 1x soros, 1x párhuzamos, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók
6xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, 1xsoros
6xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
8xusb, 1xvga, 1xdisplay port, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
8xusb, 1xvga, 1xdisplayport, 1x soros, 1xlan, audio csatlakozók
6xusb, 1xvga, 1xdvi, 1x soros, 1xlan, audio csatlakozók
4xusb 2.0, 4xusb 3.0, 1xvga, 2xdisplayport, 1x soros, 1xlan, audio
4xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xvga, 1xdisplay port, 1xlan, audio
8xusb, 1xvga, 1x displayport, 1x soros, 1xlan
8xusb, 1xvga, 1x soros, 1xlan, audio csatlakozók
4xusb 2.0, 4xusb 3.0, 1xvga, 1xdisplayport, 1x soros, 1xlan, audio
4xusb 2.0, 4xusb 3.0, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók
4xusb 3.0, 6xusb 2.0, 1xvga, 2xdisplay port, 1xlan, 1xsoros
4xusb 2.0, 4xusb 3.0, 1xlan, 1xvga, 1xdisplayport, 1xsoros, audio
6xusb, 2xps/2, 2xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
10xusb, 1xdms59, 1xlan, audio csatlakozók
8xusb 2.0, 2xusb 3.0 1xvga, 1xlan
8xusb 2.0, 1xlan, 1xvga, 1x esata, audio
6xusb, 1xdvi, 1xvga, 1xlan
6xusb, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, audio csatlakozók
4xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók
6xusb 2.0, 4xusb 3.0, 1xlan, 1xvga, 1xdisplayport, audio
4xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, 1xsoros, 1xpárhuzamos, audio csatlakozók
6xusb 2.0, 2xusb 2.0, 1xps/2, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, audio csatlakozók
6xusb 2.0, 1xvga, 1x párhuzamos, 1x soros, 1xlan, audio
Cikkszám
Pcte630280rmex
Nd2e6230501
Nd3i3324326330nb
Nd3i3324326330rb
Nd3i3328326330nb
Nd3i52524326320rb
Nd4i231425e5420rb
Nd4i2314325420rb
Nd4i233400e5420rb
Nd4i233425e5420rb
Nd4i2524326420db
Nd4i3324005430rb
Nd4i3324006430rb
Nd4i3344005430db
Nd4i3344325430db
Nd4i3344326430db
Nd4i4304128s5440db
Nd4i430432e5440rb
Nd4i4308128s5440db
Nd4i43144128s7440nb
Nd4i5332400e5420db
Nd4i53324128e5420db
Nd4i5332432e5420rb
Nd4i53344128se5420db
Nd4i5334432e5420nb
Nd4i5334432e5420rb
Nd4i5604005410rb
Ni2i3324006230nb
Ni2i3344006230nb
Ni2i3344326230nb
Pddi210425390
Pddi210425790
Pddi210425790n
Pddi212425790
Pddi212425790n
Pddi213425790
Pddi240425790
Pddi240432390
Pddi240432790
Pddi240450790
Pddi32504257010
Pddi3474327010
Pddi3474507010
Pddi3574507010
Pdsg3224503020
Pdsg3244503020
Pdsi210425390
Pdsi2124253010
Pdsi212425390
Pdsi212425790
Pdsi212432390
Pdsi2124327010
Pdsi212432790
Pdsi2125425390
Pdsi3224257010
Pdsi3474327010
Pdsi3474507010
Pdsi3474509010
Pdsi4134323020
Pdsi4154323020
Pdsi4594327020
Pdsi4598507020
Pdsi6508507040n
Wdt1e542432347t740
Wdt1e5504832fx185500
Wdt1e552425gf315500
Wdt1e553850q25500
Wdt1e562432hd347t550
Wdt1e562625347t550
Wdt1e562650gf31t550
Wdt1e562850q6t3500
Wdt1x5570125058t750
Wdt1x5571225fx587500
Wdt1x5572425fx187500
Wdt25138323517690
Wdt25138323546690
Wdt2516450fx345690
Wdt2e5506425fx465500
Wdt2x555187521t5500
Wdt2x565161th7t5500
Wdt2x565181t21t5500
Wdt3505425hd347t3500
Wdt5500001
Wdt557825587500n
Wdt557832397500n
Wdt56671225627500
Wdt56671250507500
Wdte31225850t1600
Wdte53242517t7400
Wdte552450226t3500n
Wdte553425347t3500
Wdte553425gf31t3500
Wdte553425v375t3500
Wdte553432hd5t3500
Wdte563425226t3500
Wdtw3505425t350058
Wdtw353425fx18t3500
Wdtw353450fx18t3500
Wdtw35362526xtt3500
Wdtw353625735t3500
Wdtw355416x1553500
Wdtw3564425183500
Wdtx555121615t7500
Whte16031650k2z420
Pfte6302805915
Nf2i311432p702nb
Nf3i352825s792r
Nf3i352825s792rb
Pfse720001
Pfsi212425e710
Pfsi212425e900
Pfsi212432e700
Pfsi212432e900
Pfsi240425e900
Pfsi240425e910
Pfsi322425e710
Pfsi347432c910
Pfsi347432e710
Pfsi347450e710
Pfsi444425e520n
Pfsi459450e720
Pftg322450p720
Pfti210425p700
Pfti212425p710
Pfti212432p700
Pfti347450p710
Pfti477850p920
Nh3i431u4128s430nb
Nh43437418s9470nb
Nh4i25224258460rb
Nh4i2524006460rb
Nh4i430u400840g1nb
Nh4i430u450840g1nb
Phs6200003
Phsi2104256200
Phsi2104258200
Phsi2104328200
Phsi2124258300
Phsi2124328300
Phsi2404258200
Phsi2404258200n
Phsi2404326200
Phsi2404328200
Phsi2404328200n
Phsi2404508200
Phsi2404508200n
Phsi2504508200
Phsi32104256300
Phsi32124506300
Phsi3224258300
Phsi3224328300
Phsi3224504300
Phsi33224254300
Phsi33224256300
Phsi33224326300
Phsi33224506300
Phsi3413432600g1
Phsi357432z220n
Phsi477850600g1
Phsi477850800g1
Phsi53474256300n
Phsi5459450600g1
Phsi6504258100
Phsi6504328100
Phsi8604508100
Phsp6704256000
Phta44b2162450
Phte5302802420
Phte550225g5206uk
Phtg8504256200
Phtg8504506200
Phti2404326200
Phti2404506200
Phti2504508200
Phui240s4258200
Phui347s4328300
Phui347s4508300
Phui34s4258300
Wht2x266v2322tk4z82n
Wht2x266v2642tk4z82n
Wht2x266v2642tq4z82n
Whte1651650k6z420n
Whte165v316d450k62z4
Whte165v33250k62440n
Whte31225450v36z210
Whte31225450z210
Whti660432z200
Pyse530216pntn
Pise6302808808
Ni2i332400x230nb
Ni4i252425t420rb
Ni4i311432l430rb
Ni4i420m432t440nb
Ni4i430m450440pnb
Ni4i520400t410nb
Pis3474503227
Pis5049001
Pise4302809632
Pise6302808810
Pise6602169632
Pisi2104255049
Pisi2104316033
Pisi2104325049
Pisi2124165049
Pisi2124253167
Pisi2124253660
Pisi2124325049
Pisi2124505049
Pisi2404254512
Pisi2404254518
Pisi2404324480
Pisi2404504480
Pisi2404504518
Pisi2404507033
Pisi2404507033n
Pisi3224162929
Pisi3224253668
Pisi3224322929
Pisi3224503493
Pisi3244252929
Pisi3244503493
Pisi3474253227
Pisi3474253664
Pisi3474502929
Pisi3554502929
Pisi41342510ah
Pisi41345010a8
Pisi41345010au
Pisi41645010aw
Pisi56504255864
Piti2404255048
Piti2404325048
Piti2404505048
Piti3474503228
Piti3554502742
Piti41345010ag
Piti41545010ag
Piti41545010be
Piui5302323244
Wite1245v2450q62553
Wl26091650q21095
Wl2xe5621225q64263
Wlt2e263v2161tk10p43
Wlt2e263v2161tk44353
Wlte124450q27783
Wlte162v28128k24352
Wlte162v2850q24352
Wlte164v2825q64353
Nf2i321432p702nb
Pcdq660432csd
Pcdq820416csd
Pcdq820425csd
Pcdq840425csd
Pcse840216
Pcse840225
Pcsi210425st
Pcsq940225
Pcte750216mt
Pdsi4134503020
Pisi2104165049
Ppdg850425dt
Ppdg850432dt
Ppte450280sff
Ppte460280sff
Pcsq940216
Merevlemez csatoló
Serialata
Képarány
16
Soros port
Nem
Nincs
Natív felbontás
1366x768
1280x800
Wifi adapter
Intel 802.11b/g/n
Intel 802.11n
Intel 802.11a/b/g
Integrált
Intel 802.11
802.11 a/b/g/n
802.11 b/g/n
Intel 802.11a/b/g/n
802.11a/b/g/n
Integrált 802.11
802.11abgn
Portok, slotok
2xusb 3.0, 1xusb 2.0/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, de/fr/se/fi/uk/us billentyûzet
2xusb 3.0, 1xusb 2.0/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/de/fr/uk/us bill.
2xusb, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/de/fr/uk/us billentyûzet
4xusb, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/us/uk/de bill.
3xusb, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, fi/se/de/uk/us bill.
1xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xusb 3.0/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, audio, se/fi/us/uk/de bill.
2xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xusb/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, fi/se/de/fr/uk/us bill.
1xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, fi/se/de/fr/uk/us bill.
3xusb 3.0, 1xlan, 1xhdmi 1xmini display port, audio se/fi/uk/us/de/fr bill.
4xusb, 1xvga, 1xlan, 1xieee-1394, uk/us/se/fi/de/fr bil.
1xusb 3.0, 2xusb 2.0, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, se/fi/de/fr/uk/us bill.
2xusb 3.0, 1xusb 2.0, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, se/fi/de/fr/uk/us bill.
3xusb, 1xvga, 1xdisplay, 1xlan, de/fr/uk/us/se/fi bill.
2xusb 3.0, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/de/fr/uk/us bill.
2xusb 3.0, 1xusb 2.0, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, de/fr/se/fi/uk/us bill.
3xusb, 1xusb/esata, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, audio, se/fi/de/fr/uk/us bill.
3xusb 3.0, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, de/fr/se/fi/uk/us billentyûzet
2xusb 3.0, 1xusb 2.0 1xvga, 1xmini display port, 1xlan, se/fi/uk/us/de/fr bill.
3xusb, 1usb/esata, 1xvga, 1xlan, se/fi/uk/us/fr/de bill.
1xusb 3.0, 2xusb 2.0, 1xvga, 1xmini displayport, 1xlan, se/fi/de/fr/us/uk bill.
2xusb 3.0, 2xusb 2.0, 1xvga, 1xmini display port, 1xlan, se/fi/uk/us/de/fr bill.
4xusb, 1xesata/usb combo, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/de/fr/uk/us bill.
Kijelzö méret
12,5
13.3
14.0
14
14.1
12.1
13
12.5
Méretek
27x178x199 mm
Szín
Fekete
Súly
5.905
Processzor (cpu)
Intel core i5 4430 (6.0 mb l3, socket 1150)
Processzor sebesség
4 x 3000 mhz(max órajel: 3200 mhz)
Memória tulajdonságai
4096 mb ddr3 pc memória (dimm ram) (4 slot)
Merevlemez (hdd)
500 gb sata hdd
Optikai meghajtó (odd)
Sata dvd író (slimline, fekete)
Alaplap
Hp prodesk 400 g1
Alaplapi chipset
Intel h81 express
Alaplapi video vezérlö
Intel hd graphics 4600 (1 x dvi-d, 1 x d-sub (15 pin))
Alaplapi hangvezérlö
Realtek alc 221 (2 csatornás)
Alaplapi hálózati vezérlö
Realtek rtl8151gh-cg gigabites sebesség
Dvi-d kimenet
1 db
Usb 2.0 port
6 db (4 db hátlapi)
Usb 3.0 port
2 db (2 db hátlapi)
3.5 mm-es jack csatlakozó
2 db
Garancia
12 hónap jótállás
Keresés a kategóriában:
Keresés
Találatok: 456 db
1
2
3
4
5
6
7
>
>>
Sorrend:
Használt Apple iMac 9.1 A1224 20 C2D E8135 2GB...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
68 525 Ft
Tovább >>
Használt Apple iMac 8.1 A1224 20 C2D E8335 2GB...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
68 525 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E6230 i5-3320 4GB 320GB B
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
42 675 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5440 i5 4300U 4GB 128 SSD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
68 525 Ft
Tovább >>
Használt RM Expert Torony C2D E6300 2GB 80GB DVD
Gyártó: Clone
Kategória: Pc
Processzor típus: Core2 duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 4, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
13 090 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i3-2350M 4GB 250GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: PC
34 650 Ft
Tovább >>
Használt HP DX2450 MT AMD X2 4450B 2GB 160GB DVD
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Amd
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 2, max 4gb
Optikai meghajtó: Dvd
13 090 Ft
Tovább >>
Használt Fujitsu Lifebook S792 i7 3520M 8GB 250GB...
Gyártó: Fujitsu
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i7
Memória mérete: 8
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
48 495 Ft
Tovább >>
Használt Apple iMac 12.1 21.5 i5-2400s 8GB 1TB RW...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
150 135 Ft
Tovább >>
Használt HP Elite 8200 SFF i5 2400 4GB 250GB DVD
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4
Optikai meghajtó: Dvd
42 350 Ft
Tovább >>
Használt Fujitsu Esprimo P700 Core i3 2120 4GB...
Gyártó: Fujitsu
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4 max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
34 650 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3320M 4GB noHDD B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
50 915 Ft
Tovább >>
Használt Apple iMac 12.1 21.5 i5-2400s 8GB 500GB...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
150 135 Ft
Tovább >>
Használt IBM M55e SFF 9632 C2D E6600 2GB 160GB...
Gyártó: Lenovo
Kategória: Pc
Processzor típus: Core2 duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 2, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
11 635 Ft
Tovább >>
Használt Fujitsu Esprimo E710 Core i3 2120 4GB...
Gyártó: Fujitsu
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4 max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
36 190 Ft
Tovább >>
Használt HP 6300 PRO SFF Core i3 2100 4GB 250GB...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
39 270 Ft
Tovább >>
Használt Stone System 211 SFF C2D E8400 2GB 250GB...
Gyártó: Marseus
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel core2duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 2, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
14 630 Ft
Tovább >>
Használt HP 4300 PRO SFF Core i3 3220 4GB 250GB...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 2, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
71 605 Ft
Tovább >>
Használt HP Prodesk 600 G1 SFF i3-4130 4GB 320GB...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
60 825 Ft
Tovább >>
Használt HP Workstation Z200 i5-660 4GB 320GB DVD
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4
Optikai meghajtó: Dvd
44 225 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 390 DT Core i3-2125 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 2, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
37 730 Ft
Tovább >>
Használt Apple iMac 10.1 A1311 21.5 E7600 4GB RW...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
95 680 Ft
Tovább >>
Használt HP Elite 8300 SFF Core i3 2120 4GB 250GB...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
46 970 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3340M 4GB 320GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
57 225 Ft
Tovább >>
Használt Lenovo TS E31 2553 Xeon E3-1245v2 4GB...
Gyártó: Lenovo
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max. 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
119 015 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision T1600 Xeon E3-1225 8GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 4
Optikai meghajtó: Dvd
87 005 Ft
Tovább >>
Használt HP Workstation Z820 2xE5-2667v2 32GB 2TB...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Xeon
Memória mérete: 32
Memória slotok száma: 16
Optikai meghajtó: -
652 895 Ft
Tovább >>
Használt HP Elitebook 840 G1 Core i5-4300U 4GB B...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
74 685 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5420 i3-2330M 4GB noHDD B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
31 570 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E6430 i5 3340M 4GB 320GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
57 225 Ft
Tovább >>
Használt Lenovo M81 SFF 5049 i3-2120 4GB 320GB...
Gyártó: Lenovo
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
34 035 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision 690 2x Xeon 5130 8GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 8, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
44 615 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3340M 4GB 128GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
59 285 Ft
Tovább >>
Használt Lenovo D30 MT 4353 2xE5-2630v2 16GB 1TB...
Gyártó: Lenovo
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 16
Memória slotok száma: 4
Optikai meghajtó: Dvd
289 655 Ft
Tovább >>
Használt DELL T5500 2xXeon X5650 18GB 1TB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 18
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
164 915 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T5500 E5620 8GB 500GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
71 605 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T5500 1x E5504 8GB 320GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
63 905 Ft
Tovább >>
Használt IBM M55e SFF 9632 C2D E4300 2GB 80GB DVD
Gyártó: Lenovo
Kategória: Pc
Processzor típus: Core2 duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 2, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
11 635 Ft
Tovább >>
Használt Dell E6320 Core i5 2520M 4GB 320GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
40 810 Ft
Tovább >>
Használt HP EliteBook Folio 9470M i5-3437U 4GB B...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
92 240 Ft
Tovább >>
Használt Priminfo SFF C2D E4500 2GB 80GB DVD
Gyártó: Marseus
Kategória: Pc
Processzor típus: Core2 duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 2, max 4gb
Optikai meghajtó: Dvd
12 320 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision 690 2x Xeon 5130 8GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 8, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
44 615 Ft
Tovább >>
Használt Fujitsu Esprimo P720 Pentium G3220 4GB...
Gyártó: Fujitsu
Kategória: Pc
Processzor típus: Pentium g
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4
Optikai meghajtó: Dvd
31 570 Ft
Tovább >>
Használt DELL T5500 1xXeon E5620 6GB 500GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 6
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
59 285 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5420 i3-2330M 4GB 250GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
33 945 Ft
Tovább >>
Használt Hyundai Pentino SFF DC E5300 2GB 160GB...
Gyártó: Hyundai
Kategória: Pc
Processzor típus: Dual core
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
12 935 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3320M 4GB 128GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
59 285 Ft
Tovább >>
Használt Dell 7440 AIO 23 Core i5-6500 8GB 500GB...
Gyártó: Dell
Kategória: PC
222 475 Ft
Tovább >>
Használt DELL T3500 Xeon E5530 4GB 250GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
46 970 Ft
Tovább >>
Használt HP Eliteb. 8460p Core i5 2520M 4GB 250GB...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
65 565 Ft
Tovább >>
Használt Lenovo TC Edge E73 SFF 10AW i3 4160 4GB...
Gyártó: Lenovo
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 2, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
51 590 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision T7500 X5667 12GB 500GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 12
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
119 565 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T5500 1xXeon E5520 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: -
71 605 Ft
Tovább >>
Használt Priminfo SFF C2D E4600 2GB 80GB DVD
Gyártó: Marseus
Kategória: Pc
Processzor típus: Core2 duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 2, max 4gb
Optikai meghajtó: Dvd
12 320 Ft
Tovább >>
Használt Stone System 211 SFF C2Q Q9400 2GB 160GB...
Gyártó: Stone
Kategória: Pc
Processzor típus: Core 2 duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 2, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
20 175 Ft
Tovább >>
Használt HP Elite 8300 SFF Core i3 3220 4GB 250GB...
Gyártó: Hp
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
36 190 Ft
Tovább >>
Használt Clone Desktop C2Q Q8400 4GB 250GB DVD
Gyártó: Marseus
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel c2q
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4
Optikai meghajtó: Dvd
26 950 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T3500 E5630 4GB 250GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
56 210 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 790 DT Core i5-2400 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
45 430 Ft
Tovább >>
Használt Lenovo TC Edge E72 SFF 3493 i3 3220 4GB...
Gyártó: Lenovo
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 2, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
70 065 Ft
Tovább >>
1
2
3
4
5
6
7
>
>>
Sorrend:
.


.
>
Szolgáltatásaink
Nyitvatartás
Rólunk
Az oldal a működése során sütiket használ! Az oldal használatával elfogadja a sütik használatát is.
Szolgáltatásaink
Házhozszállítás
Személyes átvétel
14 napos elállás
Gyors telefonos ügyfélszolgálat
Nyitvatartás
Hétfő: 11 - 19 óra
Kedd: 11 - 19 óra
Szerda: 11 - 19 óra
Csütörtök: 11 - 19 óra
Péntek: 11 - 19 óra
Szombat - Vasárnap: Zárva
Rólunk
Kik vagyunk mi?
Kapcsolat
Általános szerződési feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Vásárlástól való elállás
Az oldal a működése során sütiket használ! Az oldal használatával elfogadja a sütik használatát is.