Főoldal
Kapcsolat
Rólunk
Akciók
Utolsó darabos
info@arukhaza.com
+36 20 278 59 15
Autó
Használt
Háztartás és Otthon
Irodatechnika és Irodaszer
Játék és Ajándék
Kert, Barkács és Állattartás
Konzol és Játékszoftver
Mobiltelefon és Kiegészítők
Sport és Szabadidő
Számítástechnika
Szépségápolás és Egészség
TV, Audió és Szórakozás
Kategóriák
Notebook és PC
Notebook A kategória
Notebook B kategória
Notebook kiegészítő
PC
Szűrők
Gyártó
Apple
Clone
Dell
Kategória
Pc
Processzor típus
Core2 duo
Core i5
Core i3
Intel xeon
Intel 2x xeon
Memória mérete
2
4
8
6
12
24
18
16
Memória slotok száma
4, max 8gb
4
4, max 16gb
2, max 8gb
2, max 16gb
6, max 72gb
6
8, max 32gb
8, max 64gb
8
Optikai meghajtó
Dvd
-
Chipset
Intel q965
Intel qm77
Intel qm67
Intel hm65
Intel hm67
Intel hm55 express
Intel integrált
Intel qm57 express
Intel q65
Intel h61
Intel q77
Intel q57
Intel q67
Intel h81
Intel q87
Intel 5520
Intel 5520x
Intel 5000x
Intel x58
Intel c206
Intel 5400
Intel c602
Hálózati kártya
Intel 82566dm gigabit
Intel 882566dm gigabit
Integrált gigabit
Intel gigabit
Intel 82579lm
Gigabit
Broadcom gigabit
Intel 82579lm gigabit
Intel 82578dm gigabit
Realtek rtl8151gd gigabit
Integrált
Intel l217lm gigabit
Broadcom 5754
Broadcom 5761 gigabit
Broadcom 5752 gigabit
Broadcom 5754 gigabit
Videokártya
Intel gma3000
Intel integrált
Intel hd3000
Intel hd
Intel hd 3000
Intel
Nvidia fx1800
Gf310
Q2000
Hd3470
Q600
Nvidia quadro fx580
Fx580
Fx1800
Fx3500
Fx1700
Fx4600
Fx3450
V3750
Gf210
Hd7350
Hd5000
V3900
Gt620
Integrált
Quadro fx1800
Fp2260
Nvidia fx580
2600xt
X1550
Fx1500
Nvidia k2000
Slotok
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1), 2xpci
1xpci-e(x16), 2xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony prof.: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 3xpci-e(x1)
Alacsony profilú 1xpci-e(x16), 3xpci-e(x1)
Alacsony profilú 2xpci-e(x16/x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
Alacsony prof.: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x16/x4)
Al. prof. félhoszzú, 1xpci-e(x16) 1xpci
Alacsony profilú: 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1)
Alacsony profilú 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x1)
Alacsony profilú 1xpci-e(x16), 1xpci-e(x16-x4)
-
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x16, x4 kábelezéssel)
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
2xpci-e(x16), 1xpci-e(x8), 1xpci-x, 1xpci
1xpci-e(x16), 2xpci-e(x8), 1xpci-x, 1xpci
2xpci-e(x16), 3xpci-e(x8), 2xpci-x, 1xpci
2xpci-e(x16) félh., 2xpci-e(x8) 1 félh., 2xpci félh.
1xpci-e(x16), 1xpci-e(x16/x4), 1xpci-e(x1), 1xpci
2xpci-e(x16), 1xpci-e(x8), 3xpci-x, 1xpci
2xpcie x16 gen3, 1 pcie x8 gen3, 1 pcie x8(x4) gen2
Merevlemez mérete
80
320
250
160
128
500
150
750
1
300
Operációs rendszer
-
B kategória
Cpu modell
E6300 (1.86ghz, 2mb l2, 1066fsb)
E6700 (2.66ghz, 4mb l2, 1066fsb)
3320 (2.6ghz, 3mb l2)
2520m (2.5ghz, 3mb l2)
3320m (2.6ghz, 3mb l2)
2310m (2.1ghz, 3mb l2)
2330m (2.2ghz, 3mb l2)
3340m (2.7ghz, 3mb l2)
350m (2.26ghz, 3mb l2)
4300u (1.9ghz, 3mb l2)
520m (2.4ghz, 3mb l2)
560m (2.66ghz, 3mb l2)
3340 (3.1ghz, 6mb l2)
2120 (3.3ghz, 3mb l2)
2100 (3.1ghz, 3mb l2)
2100m (3.1ghz, 3mb l2)
2100m (3.4ghz, 3mb l2)
2400 (3.1ghz, 6mb l2)
2400m (3.1ghz, 6mb l2)
3220 (3.3ghz, 3mb l2)
3240 (3.4ghz, 3mb l2)
3240 (3.2ghz, 6mb l2)
3250 (3.5ghz, 3mb l2)
3470 (3.2ghz, 6mb l2)
650 (3.2ghz, 4mb l2)
2125 (3.3ghz, 3mb l2)
2500 (2.3ghz, 6mb l2)
2500 (3.3ghz, 6mb l2)
3225 (3.3ghz, 3mb l2)
3570 (3.4ghz, 6mb l2)
4130 (3.4ghz, 3mb l2)
4150 (3.5ghz, 3mb cache)
4150 (3.5ghz, 3mb smartcache)
4160 (3.6ghz, 3mb l2)
4160 (3.6ghz, 3mb smartcache)
4570 (3.2ghz, 6mb l2)
4590 (3.3ghz, 6mb smartcache)
4590 (3.3ghz, 6mb l2)
E5504 (2.00ghz, 4mb smartcache)
E5606 (2.26ghz, 8mb l2)
E5530 (2.4ghz, 8mb smartcache)
1x e5620 (2.4ghz, 12mb smartcache)
E5620 (2.4ghz, 12mb smartcache)
X5570 (2.93ghz, 8mb l2, 6.4 gt/s)
X5570 (2.93ghz, 8mb l2, 6.4gt/s)
2x 5120 (1.86ghz, 4mb l2, 1066fsb)
X5160 (2.0ghz, 4mb l2, 1333fsb)
5130 (2.0ghz, 4mb l2, 1333fsb)
E5506 (3.06ghz, 12mb l2)
2x e5645 (2.4ghz, 12mb smartcache)
2x x5550 (2.66ghz, 8mb smartcache)
2x x5650 (2.66ghz, 12mb smartcache)
W3505 (2.53ghz, 4mb l2)
E5520 (2.26ghz, 8mb l2, 5.86gt/s)
X5667 (3.06ghz, 12mb l2)
E3-1225 (3.1ghz, 6mb l2)
E5320 (1.86ghz, 8mb l2, 1066fsb)
E5520 (2.26ghz, 8mb l2)
E5530 (2.53ghz, 4mb l2)
E5630 (2.53ghz, 12mb l2)
W3530 (2.8ghz, 8mb l2)
W3520 (2.66ghz, 8mb l2)
W3550 (3.06ghz, 8mb l2)
W3565 (3.2ghz, 8mb l2)
X5550 (2.66ghz, 8mb l2)
1603(2.8ghz, 10mb cache)
Memória típus
Ddr2
Ddr3
Formátum
Torony
Dt
Desktop
Sff
Hangvezérlö
Sigmatel stac9227
Integrált hd
Realtek alc269q
Conexant cx20641
Realtek alc269
Integrált
Portok
8xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xpárhuzamos, audio csatlakozók
6xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdvi, 1xlan, audio csatlakozók
10xusb, 1x soros, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan
8xusb, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, audio csatlakozók
12xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xsoros, audio csatlakozók
10xusb, 2xps/2, 1x soros, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan
8xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdisplaport, 1xlan, 1xsoros, 1xpárhuzamos, audio
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xdisplay port, 1xlan, 1xsoros, audio
10xusb, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 1xsoros, 2xdisplayport, audio
6xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xvga, 1xdisplayport, 1xlan, audio
4xusb, 2xps/2, 1xlan, 1xhdmi, audio
4xusb, 2xps/2, 1xlan, 2xdisplayport, audio
6xusb 2.0, 4xusb 3.0, 2xps/2, 1xvga, 1xlan, 2xdisplayport, audio
11xusb, 2xps/2, 1x soros, 1x párhuzamos, 1xlan, audio csatlakozók
11xusb, 2xps/2, 1xsoros, 1xpárhuzamos, 1xlan, audio
8xusb, 2xsoros, 1xpárhuzamos, 1xlan, audio csatlakozók
7xusb, 2xps/2, 1xsoros, 1xpárhuzamos, audio csatlakozók
10xusb 2.0, 2xps/2, 1xlan, 1xvga, 1xdisplayport, 1xsoros, audio
10xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xlan, 1xvga, 1xdisplayport, audio
Cikkszám
Pcte630280rmex
Ppte670280mt
Nd2e6230501
Nd2i2524326220nb
Nd3e6330061
Nd3i3324326330nb
Nd3i3324326330rb
Nd3i52524326320rb
Nd4i231425e5420db
Nd4i231425e5420rb
Nd4i2314325420rb
Nd4i233400e5420rb
Nd4i233425e5420rb
Nd4i2524255420rb
Nd4i2524326420db
Nd4i3324005430rb
Nd4i3324006430rb
Nd4i3344005430db
Nd4i3344325430db
Nd4i3344326430db
Nd4i3504165410rb
Nd4i4304128s5440db
Nd4i430432e5440rb
Nd4i4308128s5440db
Nd4i5204256410r
Nd4i525206420rb
Nd4i5332400e5420db
Nd4i53324128e5420db
Nd4i5332432e5420rb
Nd4i53344128se5420db
Nd4i5334432e5420nb
Nd4i5334432e5420rb
Nd4i5604005410rb
Ni2i3324006230nb
Ni2i3344006230nb
Ni2i3344326230nb
Ni4i2524185420db
Pdd790001
Pddi210425390
Pddi210425790
Pddi210425790n
Pddi2124253010
Pddi212425790
Pddi212425790n
Pddi213425790
Pddi240425790
Pddi240432390
Pddi240432790
Pddi3224253010
Pddi3224257010
Pddi3224327010n
Pddi3244253010
Pddi3244257010
Pddi3244257010n
Pddi3244327010
Pddi32504257010
Pddi3474257010
Pddi3474327010
Pddi3474507010
Pds790001
Pds980001
Pdsi210425390
Pdsi210425390n
Pdsi210425790
Pdsi212425390
Pdsi212425790
Pdsi212432390
Pdsi212432790
Pdsi2125425390
Pdsi240432790
Pdsi240432990
Pdsi240450790
Pdsi250425790
Pdsi250425990
Pdsi3224253010
Pdsi3224323010
Pdsi32254253010
Pdsi3474257010
Pdsi3474327010
Pdsi3474503010
Pdsi3474507010
Pdsi3574257010
Pdsi4134323020
Pdsi4134503020n
Pdsi4154323020
Pdsi4154503020
Pdsi4154507020
Pdsi4164503020
Pdsi4164507020
Pdsi4574503020
Pdsi4594257020
Pdsi4594327020
Pdsi4594503020
Pdsi4598503020
Pdsi4598509020
Pdti240425790n
Wdt1e5504832fx185500
Wdt1e552425gf315500
Wdt1e553850q25500
Wdt1e562432hd347t550
Wdt1e562625347t550
Wdt1e562650gf31t550
Wdt1e562650hd347t550
Wdt1e562850q6t3500
Wdt1x5570125058t750
Wdt1x5571225fx587500
Wdt1x5572425fx187500
Wdt251241535690
Wdt25138323517690
Wdt25138323546690
Wdt2516450fx345690
Wdt2e5506425fx465500
Wdt2e5645832v3755500
Wdt2x555187521t5500
Wdt2x565161th7t5500
Wdt2x5651675h5t5500
Wdt2x565181t21t5500
Wdt3505425fx17t3500
Wdt3505425hd347t3500
Wdt5500001
Wdt557825587500n
Wdt557832397500n
Wdt56671225627500
Wdt56671250507500
Wdte31225850t1600
Wdte53242517t7400
Wdte552430fx18t3500
Wdte552450226t3500n
Wdte553425347t3500
Wdte553425gf31t3500
Wdte553425v375t3500
Wdte553432hd5t3500
Wdte563425226t3500
Wdtw3505425t350058
Wdtw353425fx18t3500
Wdtw353450fx18t3500
Wdtw35362526xtt3500
Wdtw353625735t3500
Wdtw355416x1553500
Wdtw3564425183500
Wdtx555121615t7500
Whte16031650k2z420
Merevlemez csatoló
Serialata
Képarány
16
Soros port
Nem
Nincs
Natív felbontás
1366x768
1280x800
Wifi adapter
Intel 802.11b/g/n
Intel 802.11n
Intel 802.11a/b/g
Intel 802.11
Intel 802.11a/g/n
Portok, slotok
2xusb 3.0, 1xusb 2.0/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, de/fr/se/fi/uk/us billentyûzet
3xusb, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, 1x esata/usb combo,de/fr/se/fi/uk/us bill.
2xusb 3.0, 1xusb 2.0/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/de/fr/uk/us billentyûzet
2xusb 3.0, 1xusb 2.0/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/de/fr/uk/us bill.
2xusb, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/de/fr/uk/us billentyûzet
4xusb, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, se/fi/us/uk/de bill.
3xusb, 1xvga, 1xlan, audio csatlakozók, fi/se/de/uk/us bill.
1xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xusb 3.0/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, audio, se/fi/us/uk/de bill.
2xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xusb/esata, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, fi/se/de/fr/uk/us bill.
4xusb, 1xvga, 1xlan, 1xieee-1394, se/fi bil.
1xusb 2.0, 2xusb 3.0, 1xvga, 1xhdmi, 1xlan, fi/se/de/fr/uk/us bill.
4xusb, 1xvga, 1xlan, se/fi/fr/de/uk/us bill.
4xusb, 1xvga, 1xlan, 1xieee-1394, uk/us/se/fi/de/fr bil.
Kijelzö méret
12,5
13.3
14.0
14
14.1
Keresés a kategóriában:
Keresés
Találatok: 226 db
1
2
3
4
>
>>
Sorrend:
Használt Apple iMac 9.1 A1224 20 C2D E8135 2GB...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
68 525 Ft
Tovább >>
Használt Apple iMac 8.1 A1224 20 C2D E8335 2GB...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
68 525 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E6230 i5-3320 4GB 320GB B
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
42 675 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5440 i5 4300U 4GB 128 SSD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
68 525 Ft
Tovább >>
Használt RM Expert Torony C2D E6300 2GB 80GB DVD
Gyártó: Clone
Kategória: Pc
Processzor típus: Core2 duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 4, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
13 090 Ft
Tovább >>
Használt Priminfo Minitorony C2D E6700 2GB 80GB...
Gyártó: Clone
Kategória: Pc
Processzor típus: Core2 duo
Memória mérete: 2
Memória slotok száma: 4
Optikai meghajtó: Dvd
15 245 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i3-2350M 4GB 250GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: PC
34 650 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3320M 4GB noHDD B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
50 915 Ft
Tovább >>
Használt Apple iMac 12.1 21.5 i5-2400s 8GB 1TB RW...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
150 135 Ft
Tovább >>
Használt Apple iMac 12.1 21.5 i5-2400s 8GB 500GB...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
150 135 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision 690 2x Xeon 5120 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 8, max 32gb
Optikai meghajtó: -
36 855 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 390 DT Core i3-2125 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 2, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
37 730 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 3010 SFF Core i3-3225 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 2, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
40 810 Ft
Tovább >>
Használt Apple iMac 10.1 A1311 21.5 E7600 4GB RW...
Gyártó: Apple
Kategória: PC
95 680 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 3010 SFF Core i3-3220 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 2, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
42 350 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision 690 2x Xeon 5130 8GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 8, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
44 615 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision T1600 Xeon E3-1225 8GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 4
Optikai meghajtó: Dvd
87 005 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5420 i3-2330M 4GB noHDD B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
31 570 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3340M 4GB 128GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
59 285 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T5500 1x E5504 8GB 320GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
63 905 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E6430 i5 3340M 4GB 320GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
57 225 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision 690 2x Xeon 5130 8GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 8, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
44 615 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T5500 E5620 8GB 500GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
71 605 Ft
Tovább >>
Használt DELL T5500 1xXeon E5620 6GB 500GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 6
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
59 285 Ft
Tovább >>
Használt Dell E6320 Core i5 2520M 4GB 320GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
40 810 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3320M 4GB 128GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
59 285 Ft
Tovább >>
Használt Dell 7440 AIO 23 Core i5-6500 8GB 500GB...
Gyártó: Dell
Kategória: PC
222 475 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5420 i3-2330M 4GB 250GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
33 945 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 980 SFF Core i5-650 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
40 810 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3340M 4GB 320GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
57 225 Ft
Tovább >>
Használt DELL T3500 Xeon E5530 4GB 250GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
46 970 Ft
Tovább >>
Használt DELL T5500 2xXeon X5650 18GB 1TB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 18
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
164 915 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T5500 1xXeon E5520 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: -
71 605 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 790 DT Core i5-2400 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
45 430 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision T7500 X5667 12GB 500GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 12
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
119 565 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T3500 E5630 4GB 250GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
56 210 Ft
Tovább >>
Használt DELL T5500 1xXeon E5620 6GB 500GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 6
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
59 285 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 790 SFF Core i5-2400 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
43 890 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 7020 SFF Core i3-4150 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 8gb
Optikai meghajtó: Dvd
50 050 Ft
Tovább >>
Használt Dell E6420 Core i5 2520M 4GB 250GB DVDRW...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
39 775 Ft
Tovább >>
Használt Dell 7440 AIO 23 Core i5-6500 8GB 500GB...
Gyártó: Dell
Kategória: PC
175 805 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision T7500 X5570 8GB 320GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 8
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
81 475 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision T7400 Xeon E5320 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 8, max 64gb
Optikai meghajtó: Dvd
29 085 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5430 i5-3340M 4GB 320GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
57 225 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T3500 W3530 6GB 250GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 6
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
56 210 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T3500 W3550 4GB 160GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
43 890 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T5500 1x E5520 4GB 250GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6, max 72gb
Optikai meghajtó: Dvd
56 210 Ft
Tovább >>
Használt DELL T3500 Xeon E5530 4GB 250GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
46 970 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision T7500 X5570 12GB 250GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 12
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
88 275 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision T7500 X5570 24GB 250GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 24
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
111 240 Ft
Tovább >>
Használt DELL T3500 Xeon W3505 4GB 250GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
43 890 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 790 SFF Core i5-2400 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
43 890 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 790 DT Core i3-2120 4GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
34 650 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 7010 DT i5 3470 4GB 320GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 4, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
54 665 Ft
Tovább >>
Használt Dell Optiplex 3020 SFF i3 4150 4GB 500GB...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 2, max 16gb
Optikai meghajtó: Dvd
53 130 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5420 i5-2520M 4GB 250GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
40 810 Ft
Tovább >>
Használt Dell E6430 Core i5 3320M 4GB noHDD DVDRW...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i5
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
47 740 Ft
Tovább >>
Használt Dell Latitude E5420 i3-2310M 4GB 250GB B...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Core i3
Memória mérete: 4
Merevlemez csatoló: Serialata
Képarány: 16
33 945 Ft
Tovább >>
Használt DELL Precision T3500 W3565 4GB 250GB DVD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 6
Optikai meghajtó: Dvd
59 165 Ft
Tovább >>
Használt Dell Precision 690 2x 5160 4GB 500GB CD...
Gyártó: Dell
Kategória: Pc
Processzor típus: Intel 2x xeon
Memória mérete: 4
Memória slotok száma: 8, max 32gb
Optikai meghajtó: Dvd
34 650 Ft
Tovább >>
1
2
3
4
>
>>
Sorrend:
.


.
>
Szolgáltatásaink
Nyitvatartás
Rólunk
Az oldal a működése során sütiket használ! Az oldal használatával elfogadja a sütik használatát is.
Szolgáltatásaink
Házhozszállítás
Személyes átvétel
14 napos elállás
Gyors telefonos ügyfélszolgálat
Nyitvatartás
Hétfő: 11 - 19 óra
Kedd: 11 - 19 óra
Szerda: 11 - 19 óra
Csütörtök: 11 - 19 óra
Péntek: 11 - 19 óra
Szombat - Vasárnap: Zárva
Rólunk
Kik vagyunk mi?
Kapcsolat
Általános szerződési feltételek
Adatvédelmi nyilatkozat
Vásárlástól való elállás
Az oldal a működése során sütiket használ! Az oldal használatával elfogadja a sütik használatát is.